Technologinis procesas

Užsakomųjų baldų gamyba arba interjero pagal užsakymą kūrimas yra skirstomi į kelis etapus.

Projekto kuravimas:

Pirmasis susitikimas su klientu mums padeda suprasti užsakovo norus. Mes aptariame baldų stilių, medžiagų ir furnitūros kainos ribas. Užsakymo dydis ir pageidaujamas užsakovo terminas.

Dizaino projektas ir sąmata:

Jeigu klientas mums siūlo jau parengtą dizaino projektą, tai mums belieka tik sudaryti sąmatą. Jeigu užsakovas turi tik idėją, mes teikiame projekto parengimo paslaugą ir atsižvelgiame į visus kliento pageidavimus.

Ruošdami sąmatą, mes atsižvelgiame į medžiagų kainą, darbą, pristatymą ir iškrovimą, montavimą.

Patalpų išmatavimas:

Pasirašius baldų gamybos sutartį, mūsų konstruktorius atvyksta į objektą, kad atliktų išmatavimo darbus. Atidžiai patikrinamos visos komunikacijos ir, jeigu užsakovas turi galimybę, pateikiame rekomendacijas dėl statybos ir kitokių konstrukcijų pakeitimo.

Gamyba:

Viskas prasideda nuo konstruktoriaus, kuris parengia visus techninius dokumentus ir tik po to perduoda juos į cechą darbams vykdyti.

Medienos, MDF supjaustymas, padengimas lukštu, gręžimo darbai, dažymas, pakavimas – tai labai svarbus ir ilgas procesas. Čia neturi būti skubotų sprendimų, kadangi tai turi įtakos produkcijos kokybei.

Baldų pristatymas ir surinkimas:

Baldus pristatome į bet kurią pasaulio vietą ir surenkame.

Tinkama pakuotė ir pakrovimas leidžia pristatyti prekes be menkiausio pažeidimo. Profesionalūs darbuotojai profesionaliai surenka ir sumontuoja baldus.

Perdavę darbus klientui, mes savo produkcijai suteikiame 18 mėnesių garantiją.