Duris pradėjome gaminti 2007 m. Šie gaminiai užima ypatingą vietą mūsų gamyboje. Rinkoje yra daugybė durų, todėl turėjome pakeisti požiūrį į savo modelių gamybą. Atlikdami remontą namuose, norite, kad viskas atitiktų pasirinktą stilių. Čia prasideda durų paieškos problema.

Klientas gali nupiešti mums savo modelį, matmenis ir jums nereikia riboti savo fantazijos - galite pasikliauti mumis, mes įgyvendinsime jūsų idėjas.

Technologai „Memel Wood“ padės pasirinkti kokybišką medžiagą ir furnitūrą, nes tai labai veikia gaminio išvaizdą, kokybę ir ilgaamžiškumą.

Mūsų nuotraukų galerijoje pamatysite įvairius modelius, kur rasite daugybę pagal užsakymą pagamintų modelių, kurie yra kelių įgyvendintų projektų dalis.

   

      

Užbaigti modeliai

 Durys "VENECIA"

Šis modelis yra bene gražiausias ir sudėtingiausias. Meninė drožyba yra turtinga savo įvairove ir pagaminta mūsų amatininkų rankomis. Naudojama stumdoma sistema, montuojama sienos viduje.

Durys "SAUDA"

Durys "MARINA" 

Minkštos ir lengvos linijos, grakštus ornamentas aplink duris primena šiltą Viduržemio jūros vėją.

 Durys "MILAN"

Šis modelis yra toks pat gražus ir turtingas kaip pats Milanas. Durys pagamintos iš natūralaus riešuto. Gaminant baldus ir interjero daiktus, ši medžio rūšis visada buvo laikoma prabanga, lengvas drožinys tik sustiprino šį teiginį. Bet jei jis pagamintas iš kitos medienos, esame tikri, kad jis netaps mažiau gražus.

Durys "TRODOS" 

Šios durys skirtos tikriems klasikos žinovams. Puikūs rankų darbo raižiniai, ištobulinti natūraliu medžiu ir rankomis lakuoti - 100% pagaminti Lietuvoje. Durys gaminamos ribotu tiražu.

Durys "BERLIN" 

Durys "PALERMO"

 Durys "FLORENCE"

 Durys "VECTOR"

Durų rankenos

Mes siūlome platų Italijos gamintojo LINEA CALI aukštos kokybės rankenų asortimentą - https://www.lineacali.it/en/